Akkom Hakkında
Doğa  Şehircilik, 1994 yılında Kemal Ayvacı tarafından kurulan Doğa Şehircilik, bugün sektöründe önemli projelere imza atmış olan sayılı şirketlerden biri olma özelliğini taşıyor.

Yapılara uyguladığı kusursuz kalite anlayışıyla insan hayatına verdiği değeri vurgulayan Doğa Şehircilik, mimariye ve estetik yapıya gösterdiği özenle daima farklı olanı üreterek, şehirlere hakettiği değeri vermeye devam ediyor. Bir çok tarihi yapıyı başarılı restorasyonlarla hayata kazandıran Doğa Şehircilik, sosyal sorumluluk projeleriyle de yakından ilgileniyor.
  Akkom Mühendislik ve İnşaat Adi Ortaklığı,  Eroğlu Yapı İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme San.Tic.A.Ş., Doğa Şehircilik A.Ş. şirketlerinin birleşmesi sonucu kurulmuştur.
Eroğlu Grubu'nun 35 yıllık ticari geçmişine dayalı bilgi ve deneyimi üzerine kurulu Eroğlu Yapı; konut, alışveriş merkezi ve ticari gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir.

Bugüne kadar Sarıyer, Beylikdüzü, Ümraniye, Merter, Kağıthane, Florya, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Seyrantepe, Tekirdağ, Antalya ve Bursa'da projeler geliştiren Eroğlu Yapı'nın gerçekleştirdiği ve önümüzdeki 2 yıl içerisinde tamamlamayı hedeflediği projelerin toplam büyüklüğü 2 milyon metrekareye ulaşmaktadır.

Eroglu Yapı; 12 yılı aşan deneyimi, sektörde markalaşmış profesyonel çalışanları ile sektörün klişelerini değiştirerek yeni bir dönem açacak hamlelerine başlamıştır. 2008'de açılan ve Holanda'lı Corio tarafından satın alınan Tekira AVM'nin iş geliştirme ve inşaat süreçlerini yöneten, 2009'da Ümraniye Akkom Ofis Park projesini hayata geçiren Eroğlu Yapı, 2010'da ise Oksizen Konakları'nın daire teslimlerini yapmış ve İstanbul Lounge projesine imza atmıştır. 2011 yılında İstanbul Lounge-2,Yenimoda Evleri, Platform Merter, Florya Ekşinar Konakları, Ofishane, Bursa Harmony Towers ve Antalya projelerine başlamıştır. Eroğlu; 2011 yılı için öngördüğü yaklaşık 2,5 milyar TL’lik yatırım hedefini 2012 yılında, 5 yeni proje geliştirerek, 3.2 milyar TL’ye ulaştırmayı hedeflemektedir.